Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Szymon Marciniak poprowadzi hitowe spotkanie

Za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej UEFA ogłosiła listę sędziów, którzy poprowadzą spotkania najbliższej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Arbitrem hitowego spotkania Realu Madryt z Tottenhamem będzie Szymon Marciniak.

Mecz Realu Madryt z Tottenhamem będzie jednym z najciekawszych spotkań 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Obydwie drużyny jak na razie mają na swoim koncie po dwa zwycięstwa (z Borussią Dortmund i APOEL-em) i przewodzą tabeli grupy H.

Spotkanie rozegrane na Santiago Bernabeu w Madrycie będzie drugim meczem sędziowanym w tym sezonie Champions League przez Szymona Marciniaka. W wtorek jego asystentami liniowymi będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, czwartym arbitrem będzie natomiast Radosław Siejka. W polskim zespole sędziowskim znajdą sę także Paweł Raczkowski i Tomasz Musiał. 

36-letni polski arbiter w tym sezonie sędziował mecz 1. kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Feyenoordem Rotterdam a Manchesterem City (0-4).

Marciniak wraz ze swoimi asystentami ma dużą szansę na wyjazd na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Rosji. Dobra praca w rozgrywkach europejskich może go do tego znacząco przybliżyć.

Mecz Realu Madryt z Tottenhamem zostanie rozegrany we wtorek o 20.45.

Zobacz wideo