James Rodriguez chce uciec z Bayernu Monachium. Piłkarz ma dość

James Rodriguez chce jak najszybciej opuścić Bayern Monachium. Reprezentant Kolumbii źle czuje się w zespole mistrzów Niemiec, a negatywne odczucia dodatkowo spotęgowało zwolnienie Carlo Ancelottiego - informują hiszpańskie i niemieckie media.

Latem James Rodriguez zdecydowanie naciskał na władze Realu Madryt. Kolumbijczyk za wszelką cenę chciał opuścić szeregi Królewskich, ponieważ był niezadowolony ze swojego miejsca w hierarchii Zinedine`a Zinedine`a .

Szefowie mistrzów Hiszpanii ostatecznie zgodzili się na wypożyczenie, na zasadzie którego Rodriguez na 2 lata został piłkarzem Bayernu Monachium. Od sfinalizowania umowy minęły zaledwie dwa miesiące, a Kolumbijczyk już chce odejść z Bayernu i rozważa powrót do Realu. 

W hiszpańskich mediach możemy przeczytać o tym, że Rodriguez chce opuścić Bayern m.in. ze względu na zwolnienie Carlo Ancelottiego, z którym piłkarz miał bardzo dobry kontakt. Nie pomagają również minuty na boisku. 26-latek do tej pory zaledwie trzykrotnie wychodził na boisko w pierwszej jedenastce Bawarczyków

James miał ponoć przekazać swojemu agentowi chęć powrotu do Realu już zimą 2018 roku. Klub z Madrytu najprawdopodobniej zgodzi się na takie rozwiązanie, ponieważ nie tak dawno trener Zidane zadeklarował, że widzi miejsce w zespole dla Rodrigueza.

Zobacz wideo
Więcej o: