Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Chelsea i Liverpool stoczą walkę o Javiera Pastore

Chelsea Londyn i Liverpool podczas zimowego okna transferowego stoczą walkę o pozyskanie pomocnika Paris Saint-Germain, Javiera Pastore. Zawodnik może kosztować ponad 25 milionów funtów.

Francuskie i angielskie media od dłuższego czasu informują o tym, że Javier Pastore może przenieść się na Wyspy. Środkowy pomocnik PSG coraz częściej przegrywa rywalizację o miejsce w składzie lub pauzuje przez kontuzje. To sprawia, że szefowie wicemistrzów Francji chcą się pozbyć zawodnika, a dzięki jego sprzedaży wyrównać fundusze w ramach zasad Finansowego Fair Play. 

Zainteresowanie 28-letnim pomocnikiem wyrażają dwa angielskie kluby - Chelsea i Liverpool, które szukają wzmocnień środkowej linii. Mistrzowie Anglii lub szefowie The Reds za 27-krotnego reprezentanta Argentyny będą musieli wyłożyć jednak spore pieniądze, bowiem w Paryżu za piłkarza oczekują kwoty przekraczającej 25 milionów funtów.

W tym sezonie Pastore zagrał w czterech spotkaniach francuskiej Ligue 1, dwa razy wchodząc na boisko z ławki rezerwowych. Argentyńczyk we wspomnianych występach dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Więcej o:
Komentarze (1)
Chelsea i Liverpool stoczą walkę o Javiera Pastore
Zaloguj się
  • Darek Marsz

    0

    25 ml.funtów to niby dużo????w dzisiejszym świecie piłki nożnej to drobne..a piłkarz jest kapitalny, technika, podania..klasyczna 10!!! szkoda że tak go odstawiano na boczny tor, powinien iść do Hiszpanii nie jest gorszy niż Coutinho,a duużo tańszy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX