Pijana Alex Morgan wyproszona z parku Disney'a

Znana amerykańska piłkarka Alex Morgan oraz dwóch zawodników grającego w MLS Orlando City, zostali wyrzuceni z Disney's Epcot Centre. Cała trójka była pijana i agresywna.

Do zdarzenia doszło w niedzielę. Morgan oraz zawodnicy MLS - Giles Barnes, Donald Toia, i jego żona Courtney, zmusili do interwencji policję na terenie Disney's Epcot Centre w Bay Lake na Florydzie. Cała czwórka była pijana, grająca obecnie w Lyonie Morgan krzyczała i była agresywna.

29-letni Barnes, który w przeszłości grał m.in. w West Bromwich Albion i Derby County, doprowadził do kłótni w pubie, wg relacji świadków miał dążyć do bójki z jednym z klientów. Czwórka gości została ostatecznie zatrzymana przez policję, a następnie wyrzucona z Disney's Epcot Centre.

- Chcę przeprosić za swoje zachowanie. Na pewno wyciągnę z niego wnioski i nie przydarzy się ono ponownie w przyszłości - napisała Morgan na Twitterze.

28-letnia Morgan jest 91-krotną reprezentantką USA w piłce nożnej, dla narodowej reprezentacji strzeliła 53 gole. W 2011 roku została wicemistrzynią świata, po ten tytuł sięgnęła cztery lata później. Morgan jest też Mistrzynią Olimpijską z 2012 roku. W tym samym roku zajęła trzecie miejsce w plebiscycie FIFA na najlepszą piłkarkę świata.

Więcej o: