Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Kolejna zmiana trenera w lidze. Zieliński może zastąpić Rumaka w Niecieczy

Jak wynika z informacji portalu WP Sportowe Fakty, Mariusz Rumak najprawdopodobniej pożegna się z posadą trenera Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Jego następcą może zostać Jacek Zieliński.

Podczas letniego okna transferowego Termalica została solidnie wzmocniona. Drużyna z Niecieczy miała w tym sezonie poprawić wynik z poprzedniej kampanii ligowej (8. miejsce).

Niestety dla "Słoników" nowy sezon rozpoczął się fatalnie. Piłkarze Mariusza Rumaka w dziewięciu kolejkach zgromadzili zaledwie pięć punktów, wygrywając przy tym jeden mecz. Termalica zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli, a czołowa ósemka ucieka jej coraz bardziej. 

Ze względu na słabe wyniki zarząd klubu z Niecieczy rozpoczął poszukiwania nowego trenera. Mariusz Rumak najprawdopodobniej zostanie zwolniony. Czarę goryczy przelała ostatnia porażka Termaliki na własnym boisku z Sandecją, która to spotkanie rozgrywała jako... gospodarz.

Jak informuje portal "WP Sportowe Fakty", potencjalnym następcą Rumaka może zostać Jacek Zieliński. We wtorek 56-latek będzie rozmawiał z władzami klubu na temat warunków ewentualnego kontraktu.

Zieliński od czerwca nie prowadził żadnej drużyny. Wówczas szkoleniowiec został zwolniony z Cracovii, a w jego miejsce Pasy zatrudniły Michała Probierza.

Zobacz wideo