Mesut Oezil przeniesie się do Interu Mediolan?

Wciąż nie wiadomo, czy Mesut Oezil przedłuży kontrakt z Arsenalem Londyn. Szefowie angielskiej drużyny jak na razie nie zaproponowali piłkarzowi nowej umowy, a obecna wygasa za 9 miesięcy. Jednym z klubów zainteresowanych pozyskaniem pomocnika jest Inter Mediolan.

Kontrakt Mesuta Oezila z Arsenalem wygasa w czerwcu przyszłego roku. To oznacza, że reprezentant Niemiec już w styczniu będzie mógł podpisać umowę z innym klubem. Być może nowym zespołem 28-latka na sezon 2018/19 będzie Inter Mediolan, który zdaniem angielskich mediów interesuje się rozgrywającym "Kanonierów".

Szefowie Arsenalu wciąż nie zaoferowali byłemu piłkarzowi Realu Madryt nowego kontraktu i wciąż nie wiadomo czy w ogóle to zrobią. Według informacji "The Sun", przygoda niemieckiego pomocnika z angielskim klubem dobiega końca.

Oezil do Arsenalu trafił w 2013 roku. Londyński klub zapłacił za niego Realowi Madryt 47 milionów euro. Przez 4 lata zawodnik rozegrał dla drużyn Arsene`a Wengera 165 spotkań, w których strzelił 32 gole i zaliczył 57 asyst.

Zobacz wideo

Przewodnik KibicaPrzewodnik Kibica Sport.pl

Więcej o: