Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Michał Masłowski zawodnikiem HNK Gorica

Michał Masłowski został nowym zawodnikiem HNK Gorica. Były pomocnik Legii Warszawa podpisał z chorwackim klubem kontrakt do końca obecnego sezonu.

Masłowski po rozwiązaniu kontraktu z Legią nie miał problemów ze znalezieniem nowego klubu. W czwartek zawodnik poleciał do Chorwacji, gdzie szybko doszedł do porozumienia z przedstawicielami HNK Gorica. Umowa piłkarza ma obowiązywać przez rok, ale zawodnik będzie mógł skorzystać z możliwości jej przedwczesnego rozwiązania już w grudniu.

- Drużyna chce awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej i ma duże aspiracje. Idę tam grać. Zrobię wszystko, żeby gra zespołu opierała się na mnie, chcę pociągnąć ten wózek. Wierzę, że jeśli będę regularnie występował, bramki i asysty przyjdą z czasem. Chcę piąć się do góry i pomóc w wywalczeniu awansu - powiedział zawodnik cytowany przez stronę F-MG.com po podpisaniu kontraktu z nowym klubem.

HNK Gorica to klub występujący w 2. lidze chorwackiej. Aktualnie piłkarze Deana Klafuricia zajmują 3. miejsce w ligowej tabeli.

Masłowski w ostatnim dniu okna transferowego w Polsce rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Legią Warszawa, która w 2015 roku zapłaciła za niego 800 tysięcy euro. 27-latek w barwach mistrzów Polski rozegrał 34 spotkania.