Piękny gest Jakuba Rzeźniczaka. Sfinansował niepełnosprawnym kibicom wyjazd na mecz Ligi Mistrzów

Jakub Rzeźniczak, który znany jest z tego, że chętnie pomaga potrzebującym, kolejny raz wykonał piękny gest. Były obrońca Legii Warszawa ufundował grupie niepełnosprawnych osób wyjazd na mecz Ligi Mistrzów.

Rzeźniczak w czasie gry w Legii aktywnie pomagał osobom potrzebującym. Wspierał chorych, brał udział w akcjach charytatywnych, a grupę niepełnosprawnych osób zaprosił nawet na swój ślub.

Po transferze do azerskiego Karabachu Agdam polski piłkarz nie zapomniał o kibicach Legii pokrzywdzonych przez los. 30-latek, wraz ze wsparciem finansowym Bogusława Leśnodorskiego i Macieja Wandzla, ufundował 15 członkom grupy "Niepełnosprawni Fanatycy" wyjazd na mecz Ligi Mistrzów w Londynie, w którym drużyna Rzeźniczaka zmierzy się z Chelsea.

- Chciałbym, aby to był początek całej serii takich akcji, by kibice niepełnosprawni mogli częściej odwiedzać inne miasta i stadiony. Mam pewien plan, ale na początek sprawdzimy jak wyjdzie wyjazd do Londynu - powiedział Jakub Rzeźniczak w rozmowie z portalem Legia.net

Spotkanie odbędzie się 12 września. Piętnastu najstarszych stażem kibiców z grupy niepełnosprawnych fanów do Anglii wyleci rano w dniu meczu. Uczestnicy wyjazdu poza biletami na spotkanie Chelsea-Karabach, mają również zagwarantowany hotel oraz wyżywienie.

Zobacz wideo
Więcej o: