Transfery. Diego Costa zagra w Fenerbahce?

Diego Costa, który kilka dni temu wrócił do Londynu, najprawdopodobniej uda się na wypożyczenie do Fenerbahce. Hiszpański napastnik ma grać w tureckim klubie przez kilka najbliższych miesięcy.

Według informacji portalu "football-espana.net" szefowie Fenerbahce Stambuł są blisko sfinalizowania wypożyczenia Diego Costy z Chelsea Londyn. Okno transferowe w Turcji zamyka się dopiero 8 września, dzięki czemu transfer jest wciąż możliwy.

Zdaniem zagranicznych mediów początkowo turecki klub chciał wypożyczyć napastnika na cały sezon, na co Costa nie chciał się zgodzić, ponieważ w styczniu najprawdopodobniej wróci do Atletico Madryt. Według doniesień telewizji NtvSpor, przedstawiciele klubów oraz zawodnik ostatecznie doszli do porozumienia, na mocy którego 28-latek do zimowego okna transferowego będzie zawodnikiem Fenerbahce Stambuł.

Costa kilka dni temu wrócił do Londynu po niemal trzymiesięcznym pobycie w Brazylii. W przypadku transferu, w tureckim zespole napastnik o miejsce w pierwszym składzie będzie walczył m.in. z Robinem van Persiem oraz Roberto Soldado.

Więcej o: