Polacy za granicą. Grosicki piłkarzem meczu Hull-Bolton. Polak pochwalił się nagrodą

W meczu 5. kolejki angielskiej Championship Hull pewnie pokonało Bolton 4-0. Zdobyciem bramki i zaliczeniem dwóch asyst w tym spotkaniu popisał się Kamil Grosicki. Reprezentant Polski po zwycięstwie pochwalił się nagrodą dla najlepszego zawodnika spotkania.

Tylko kilka dni zostało do rozpoczęcia przygotowań reprezentacji Polski do meczów z Danią i Kazachstanem. W ostatnim spotkaniu przed przyjazdem na zgrupowanie Kamil Grosicki zaimponował formą.

Polski skrzydłowy w 30 minut starcia z Boltonem uzbierał dwie asysty i jednego strzelonego gola. Grosicki asystował przy trafieniach Adamy Diomande w 13. minucie i Jarroda Bowena cztery minuty później. W 29. minucie reprezentant Polski sam wpisał się na listę strzelców po podaniu Sebastiana Larssona. Na 4:0 podwyższył Bowen, który tym samym ustalił wynik spotkania.

Bardzo dobry występ Kamila Grosickiego został doceniony. 29-latek został piłkarzem meczu, a po spotkaniu pochwalił się nagrodą w mediach społecznościowych.

Man of the match i piękne zwycięstwo - napisał reprezentant Polski.