Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Z Lecha Poznań do Manchesteru United! Kolejny Polak zatrudniony na Old Trafford

Piotr Sadowski, przez dwa lata dyrektor zarządzający Akademią Kolejorza, a ostatnio jej wicedyrektor, odchodzi z Lecha. Jak dowiedział się Sport.pl Sadowski od 1 września zostanie szefem skautów Manchesteru United w Europie Środkowo-Wschodniej. Zastąpi na tym stanowisku Radosława Kucharskiego, który wrócił do Legii Warszawa.

Sadowski to absolwent Neuchatel University i De Montfort University, gdzie ukończył studia The FIFA Master. W Lechu pracował od lipca 2015 roku. W poznańskim klubie był dyrektorem zarządzającym Akademii Lecha, a następnie – przez ostatni miesiąc – wicedyrektorem, gdy na poprzednim stanowisku zastąpił go Tomasz Rząsa. Po dwóch latach pracy Sadowski odchodzi z Kolejorza. Jak dowiedział się Sport.pl zajmie się wyszukiwaniem talentów dla Manchesteru United w Europie Środkowo-Wschodniej.

Poprzednim skautem Man Utd. w tym regionie był inny Polak, Radosław Kucharski, który jednak po sześciu miesiącach pracy w klubie z Old Trafford zdecydował się na powrót do Polski i 1 czerwca objął stanowisko szefa siatki skautingowej w Legii Warszawa.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (5)
Z Lecha Poznań do Manchesteru United! Kolejny Polak zatrudniony na Old Trafford
Zaloguj się
  • e_block

    0

    Ten co w garniturze w Akademii chodził i podpisywał faktury?

  • pedro.666

    Oceniono 1 raz -1

    A sprzątaczek z Bułgarskiej nie zatrudniają czasem do sprzątania Old Trafford? I co na to GW?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX