Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Właściciel PSG: Angel di Maria nie trafi do Barcelony

Hiszpańskie media prześcigają się w kwestii transferu Angela Di Marii do FC Barcelony. Francuski Le Parisen cytuje właściciela PSG, który kategorycznie sprzeciwił się transferowi argentyńskiej gwiazdy.

Od kilku dni temat przejścia Angela Di Marii do FC Barcelony rozgrzewa kibiców Blaugrany. 

Jeszcze wczoraj wydawało się, że transfer Argentyńczyka jest możliwy, a w nocy doszło nawet do bardzo dziwnej sytuacji, bo Barcelona potwierdziła na Facebooku kupienie zawodnika. Później okazało się jednak, że był to jedynie atak hakerski na konto klubu i żadnego transferu nie było. 

Jak podają francuskie media i hiszpańskie Mundo Deportivo, nie dojdzie do transferu Angela di Marii do FC Barcelony. Transfer został zablokowany przez sterników PSG, którzy nie chcą się osłabiać. 

Najciekawszą informację przekazał jednak Le Parisien, który odbył rozmowę z właścicielem PSG. Nasser Al Khelaifi powiedział francuskiej prasie, że do finalizacji transakcji na pewno nie dojdzie, bo PSG nie jest zainteresowane żadnymi pieniędzmi. 

Di Maria jest już czwartym znanym zawodnikiem, którego stara się pozyskać Barcelona, ale nie potrafi dojść do porozumienia z największymi klubami. Przypomnijmy, że wcześniej na celowniku Blaugrany byli Philippe Coutinho i Ousmane Dembele, a także Jean Seri, ale jak na razie żaden z nich nie trafił do Hiszpani.