La Liga. Joan Laporta: Jeśli chcemy, by Messi był szczęśliwy musimy pozbyć się obecnego prezydenta Barcelony

W ostatnich tygodniach media informują o tym, że Leo Messi jest bardzo niezadowolony z obecnej sytuacji w Barcelonie, a także z polityki transferowej klubu. Mówi się nawet o tym, że Argentyńczyk może opuścić drużynę wicemistrzów Hiszpanii. Całą sytuację skomentował były prezydent katalońskiego klubu Joan Laporta.

Zdaniem Joana Laporty, który był prezydentem Barcelony w latach 2003-2010, Leo Messi nie czuje się już szczęśliwy w Barcelonie, a głównym winowajcą takiego stanu rzeczy jest Josep Bartomeu.

- Jeśli chcemy, by Lionel Messi nadal był szczęśliwy w Barcelonie, musimy jak najszybciej pozbyć się Josepa Bartomeu - napisał na Twitterze Laporta.

Hiszpańskie media również twierdzą, że Messi jest nieszczęśliwy i bardzo niezadowolony z aktualnej polityki transferowej klubu. Dziennik "Don Balon poinformował nawet o tym, że 30-latek spotkał się ostatnio z trenerem Blaugrany, któremu przekazał listę piłkarzy, którzy powinni opuścić Barcelonę, ponieważ nie prezentują odpowiedniego poziomu.

Według dziennikarza "Sunday Times" Duncana Castlesa, przedstawiciele Leo Messiego spotkali się już z wysłannikami Manchesteru City, aby negocjować warunki ewentualnego transferu gwiazdy Barcelony do Premier League.

Więcej o:
Copyright © Agora SA