Grzegorz Krychowiak opcją rezerwową West Hamu. Wszystko zależy od transferu Williama Carvalho

Szefowie West Ham United prowadzą zaawansowane rozmowy w sprawie pozyskania Williama Carvalho ze Sportingu. Gdyby transfer reprezentanta Portugalii się nie udał, opcją rezerwową dla "Młotów" będzie Grzegorz Krychowiak.

Właściciele West Hamu rozmowy na temat zakupu Williama Carvalho prowadzą już od kilku tygodni. Początkowo przedstawiciele angielskiego klubu oferowali za pomocnika 30 milionów euro, taka kwota nie satysfakcjonowała jednak szefów Sportingu

Teraz, zadaniem "Sky Sports" właściciele ostatniej drużyny obecnego sezonu Premier League rozważają możliwość aktywowania klauzuli kwoty odstępnego 25-latka, która wynosi ponad 40 milionów euro. Przedstawiciele Młotów uzgodnili już warunki indywidualnej umowy z zawodnikiem.

Według brytyjskich dziennikarzy wciąż możliwy jest jednak brak porozumienia pomiędzy klubami. W takim wypadku opcją awaryjną dla West Hamu ma być sprowadzenie Grzegorza Krychowiaka z Paris Saint-Germain.

Polski defensywny pomocnik, który nie został powołany przez Adama Nawałkę na najbliższe mecze reprezentacji z Danią i Kazachstanem musi jak najszybciej zmienić klub na taki, w którym będzie grał regularnie. W innym wypadku jego wyjazd na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Rosji stanie pod dużym znakiem zapytania. 

Pozyskaniem Krychowiaka interesują się również inne kluby, m.in. Chelsea, Milan oraz Lyon. Według francuskich mediów Polak wyklucza jednak możliwość przenosin do ostatniej ze wspomnianych drużyn.

Więcej o:
Copyright © Agora SA