Messi trafi do Manchesteru City? Klub spotkał się z przedstawicielami piłkarza

Znany brytyjski dziennikarz Duncan Castels donosi, że włodarze Manchesteru City spotkali się z przedstawicielami Leo Messiego. Piłkarz jest niezadowolony z sytuacji klubu i rośnie w nim coraz większa frustracja. Manchester City musiałby zapłacić za Messiego nawet 300 milionów euro.

Wysłannicy Manchesteru City spotkali się z przedstawicielami Lionela Messiego w celu omówienia ewentualnego sprowadzenia Argentyńczyka do Premier League.

Do spotkania doszło w zeszłym tygodniu w jednej z najlepszych barcelońskich restauracji. Argentyńczyk ma być niezadowolony z sytuacji klubu i rośnie w nim coraz większa frustracja brakiem wzmocnień. Messi ma świadomość, że jego kariera zmierza powoli do końca i piłkarz może już nie mieć wielu szans na wygranie Ligi Mistrzów, czy zdobycie kolejnej ,,Złotej Piłki''.

Bardzo ciekawą informacją jest również fakt, że Messi doszedł do porozumienia z Barceloną w kwestii nowego kontraktu, ale umowa od kilku tygodni nie została parafowana. 

Zainteresowani sprowadzeniem Messiego są jednak właściciele Manchesteru City oraz Pep Guardiola, który sprawił, że piłkarz wszedł na najwyższy poziom. 

Z drugiej strony Messi znany jest z wolnego podejmowania decyzji i nie jest powiedziane, że piłkarz zdecydowałby się na transfer w zaledwie 10 dni. Bardziej prawdopodobna jest jednak transakcja po trwającym właśnie sezonie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.