Jurgen Klopp zadrwił z Barcelony na konferencji prasowej

Trwa saga transferowa z udziałem Barcelony, która bardzo chce pozyskać Philippe Coutinho. Na sobotniej konferencji prasowej Liverpoolu, Jurgen Klopp odniósł się do tej kwestii i zadrwił z wielkiego klubu.

Jak informuje hiszpański AS, Klopp został poproszony przez brazylijskiego dziennikarza o komentarz do ewentualnego transferu Coutinho. "Według plotek Barcelona chciała zapłacić 130 milionów funtów za pomocnika, odejdzie? - zapytał dziennikarz.

Klopp nie pozostał mu dłużny i z uśmiechem odpowiedział: - Nie, nie zaproponowali tego. My powiedzieliśmy nie, ale myślę, że jutro będą nam oferować zestaw Happy Meal z McDonalda i zostaniemy jeszcze zabawkę. 

Kilka dni temu BBC Informowało, że Barcelona złożyła ofertę opiewającą na 119 milionów funtów.  Okazało się jednak, że klub z Hiszpanii zagwarantował jednie 80 milionów euro, a kolejne 39 milionów było uzależnione od wyników Barcelony

Jednym z bonusów miał również dotyczyć tego, że Barcelona zapłaci dodatkowo Liverpoolowi, jeśli Brazylijczyk zdobędzie Złotą Piłkę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.