Media: Angel Di Maria trafi do Barcelony?

FC Barcelona wciąż poszukuje piłkarza, który zastąpi Neymara sprzedanego do PSG. Jak na razie wiele wskazuje na to, że szefom katalońskiego klubu nie uda się pozyskać Philippe Coutinho i Ousmane`a Dembele. W tej sytuacji ponownie wrócił temat sprowadzenia Angela Di Marii.

Coraz bardziej prawdopodobne jest to, że Philippe Coutinho i Ousmane Dembele w nadchodzącym sezonie nadal będą występować w swoich obecnych klubach. Liverpool i Borussia Dortmund odrzucają kolejne oferty Barcelony, która za wszelką cenę chce pozyskać utalentowanych zawodników.

Angielskie media informują o tym, że szefowie Barcelony w takiej sytuacji zamierzają postarać się o transfer Angela Di Marii. Skrzydłowy PSG w katalońskiej drużynie miałby zastąpić Neymara, który niedawno dołączył do zespołu wicemistrzów Francji i został nowym klubowym kolegą Argentyńczyka. 

Transfer 29-latka mógłby pomóc zarówno Barcelonie jak i Paris Saint-Germain. Francuski klub musi sprzedać kilku zawodników, aby po zakupie Neymara za 222 miliony euro nie naruszyć zasad finansowego fair play. 

Więcej o: