Krystian Bielik może trafić do Holandii

Cały czas nie wiadomo, gdzie w nowym sezonie zagra Krystian Bielik. Ostatnio wiele mówiło się o tym, że młodzieżowy reprezentant Polski uda się na wypożyczenie do Leeds United, teraz możliwe jest jednak to, że 19-latek zagra w Holandii - informuje Polsat Sport.

Krystian Bielik wciąż nie może liczyć na miejsce w składzie Arsenalu. Młodzieżowy reprezentant Polski brał udział w przygotowaniach pierwszej drużyny Kanonierów do nowego sezonu, ale Arsene Wenger wciąż nie stawia na Polaka w meczach o stawkę. 

Piłkarz, który ubiegły sezon spędził na wypożyczeniu w Birmingham City, teraz miał trafić do Leeds United. Szefowie angielskiego klubu wciąż zastanawiają się nad transferem czasowym Polaka, głównie ze względu na wygórowane oczekiwania finansowe właścicieli Arsenalu. Jak informuje Polsat Sport, z takiej sytuacji chcą skorzystać przedstawiciele klubów holenderskich - Sparty oraz Excelsioru.

Drużyny mające swoje siedziby w Rotterdamie są zainteresowane wypożyczeniem Bielika. Polski obrońca w Holandii z pewnością mógłby liczyć na regularne występy w Eredivisie.

Według informacji Polsatu Sport w walce o wypożyczenie Bielika bierze udział jeszcze jeden angielski klub - Nottingham Forrest.

Więcej o: