BBC: Liverpool odrzucił kolejną ofertę za Coutinho. Na stole było 125 milionów euro

Według informacji BBC, Liverpool odrzucił trzecią ofertę Barcelony za Philippe'a Coutinho. Hiszpański klub miał zaoferować aż 125 milionów euro za pomocnika The Reds.

BBC informuje, że Liverpool odrzucił właśnie trzecią ofertę Barcelony za brazylijskiego pomocnika Liverpoolu. W poprzednim tygodniu klub z Anfield odrzucił ofertę wynoszącą 90 milionów euro za 25-letniego pomocnika.

W czwartek pojawiła się informacja od Pepa Segury (dyrektor generalny Barcelony, że drużyna jest bliska pozyskania zarówno Ousmana Dembele z Borussii, jak i Coutinho z Liverpoolu. Na oświadczenie odpowiedział jednak Jurgen Kloop, który zaznaczył, że nie wie dlaczego przedstawiciele mówią takie rzeczy, skoro prawda jest zupełnie inna. 

Liverpool wyraźnie mówi, że piłkarz nie jest na sprzedaż, a odrzucanie kolejnych ofert tylko powoduje frustracje szefów Barcelony. Sam zawodnik chce jednak wymusić transfer. Brazylijczyk stracił dwa pierwsze mecze w sezonie z powodu kontuzji pleców, ale nie od dziś wiadomo, że zasłanianie się problemami z tą częścią ciała jest standardową zagrywką piłkarzy. Taki uraz jest ciężki do zdiagnozowania, przez co trudniej jest udowodnić zawodnikowi, że oszukuje.

Coutinho w styczniu tego roku podpisał nowy pięcioletni kontrakt z Liverpoolem, a w jego umowie nie znalazł się zapis mówiący o jakiejkolwiek klauzuli odstępnego. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.