Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Paulinho ośmieszył się na prezentacji w Barcelonie

FC Barcelona zaprezentowała w czwartek nowego zawodnika. Piłkarzem katalońskiego klubu został Paulinho. Po oficjalnym przedstawieniu piłkarza światowe media obiegło nagranie pokazujące nieudolnie żonglującego piłką Brazylijczyka.

Władze Barcelony w tym oknie transferowym są bardzo krytykowane przez kibiców i ekspertów. Wicemistrzowie Hiszpanii po słabszym sezonie powinni solidnie wzmocnić kadrę, zamiast tego wydaje się, że ją osłabiają.

Po odejściu Neymara jakość gry ofensywnej Blaugrany wyraźnie spadła, co pokazał dwumecz o Superpuchar Hiszpanii z Realem Madryt (1-5). Fani Barcelony domagają się więc sprowadzenia gwiazd, tymczasem kataloński klub pozyskuje na razie piłkarzy, którzy zdaniem ekspertów nie pomogą drużynie  w wystarczający sposób.

Po sprowadzeniu Marlona, Gerarda Deulofeu oraz Nelsona Semedo teraz do klubu dołączył Paulinho. Brazylijczyk w czwartek został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Barcelony, a podczas przedstawienia na Camp Nou miał zademonstrować swoje umiejętności techniczne i zrobił to w taki sposób: