Legia zainteresowana nigeryjskim pomocnikiem

27-letni Nosa Igiebor znalazł się w kręgu zainteresowań Legii Warszawa. Mistrzowie Polski próbowali już pozyskać pomocnika w grudniu ubiegłego roku.

Według nigeryjskiego serwisu "completesportsnigeria.com", Legia Warszawa jest zainteresowana nigeryjskim pomocnikiem Nosą Igieborem. 27-letniego pomocnika w swojej drużynie widzą również szefowie Rosenborga Trondheim.

Stołeczny klub chciał pozyskać 15-krotnego reprezentanta Nigerii już zimą ubiegłego roku. Wówczas zawodnik zdecydował się na przenosiny do tureckiego Caykur Rizespor. Po tym jak Rizespor spadł do drugiej ligi, klub rozwiązał z Igieborem kontrakt za porozumieniem stron.

Wyceniany na 1,2 mln euro pomocnik aktualnie jest wolnym zawodnikiem i do Legii mógłby przyjść za darmo. Mistrzowie Polski nie są jednak jedynym chętnym na podpisanie kontraktu z Igieborem. Poważnym kandydatem w walce o piłkarza jest również Rosenborg Trondheim.

Nosa Igiebor poza Rizesporem występował m.in. w hiszpańskim Betisie, izraelskim Maccabi Tel Aviv oraz norweskim Lilleström SK.

Więcej o: