Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krystian Bielik żongluje piłką do tenisa! [WIDEO]

Stoper Arsenalu U-23 nie może się jeszcze zbytnio pochwalić osiągnięciami w seniorskim futbolu, ale popisał się za to efektownie żonglując piłką do tenisa.

W żonglowaniu zawsze byliśmy mocni. W latach 90. światowym rekordzistą w podbijaniu różnego rodzaju piłkami był Janusz Chomontek. Pobił rekordy Guinnessa, a światową sławę zdobył we Włoszech, kiedy pobił rekord 7 tys. odbić piłki należący do Diego Armando Maradony, podbijając piłkę 35 tys. razy! Piłeczkę ping-pongową odbił aż 12 tysięcy razy!

Bielik może nie ma aż takiego talentu w tej dziedzinie, ale nie jest źle... W niedzielę na swoim facebooku popisał się swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami:

Umie także żonglować piłką do ping-ponga.

Stoper (czasem defensywny pomocnik) Arsenalu U-23 wciąż nie zadebiutował w seniorskiej drużynie w meczu ligowym. Do tej pory w dorosłej drużynie Kanonierów uzbierał zaledwie 33 minuty, kiedy grał w EFL Cup.

19-letni Bielik nie grał także podczas czerwcowego Euro U-21 w Polsce. Było o nim głośno głównie z powodu wypowiedzi obnażających warsztat trenerski Marcina Dorna.

Przyszłość byłego legionisty stoi pod znakiem zapytania, prawdopodobnie odejdzie na wypożyczenie do zespołu z niższej klasy rozgrywkowej w Anglii.

Zobacz wideo