Transfery. Michał Pazdan trafi do Hiszpanii?

Ostatnio wydawało się, że saga transferowa z udziałem Michała Pazdana dobiega końca, a zawodnik zostanie na kolejny sezon w Legii. Okazuje się jednak, że reprezentanta Polski chce Real Betis.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach German Pezzella odejdzie z Realu Betis i zostanie nowym zawodnikiem Interu Mediolan. Właściciele hiszpańskiego klubu już rozpoczęli poszukiwania następcy argentyńskiego defensora. Zdaniem dziennikarzy portalu "El Gol Digital", jednym z głównych kandydatów na miejsce 26-latka jest Michał Pazdan.

Zdaniem Piotra Koźmińskiego z "Super Expressu", za Pazdana należy zapłacić około 1,5 miliona euro. Kwota ta nie powinna stanowić problemu dla szefów Betisu, którzy za Pezzelę zarobią grubo ponad 5 milionów euro. 

Betis zainteresowanie Pazdanem wyrażał już rok temu, po Euro 2016. Wówczas ze strony klubu z Sewilli zabrakło konkretów. Przeszkodą w transferze reprezentacyjnego obrońcy może być jednak kontuzja Jakuba Czerwińskiego, który podczas meczu Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa i Wisłą Puławy doznał urazu więzadła piszczelowo-strzałkowego, przez co będzie pauzował przez 2-3 miesiące. W tej sytuacji do dyspozycji Jacka Magiery pozostaje jedynie dwóch środkowych obrońców - Maciej Dąbrowski i właśnie Michał Pazdan.