Rene Weiler, trener Anderlechtu mocno o postawie Teodorczyka. Polaka czeka rozmowa

- Myślał tylko o sobie. Szybko zepsuł kilka zagrań i w efekcie nie mógł złapać odpowiedniego rytmu - powiedział Rene Weiler, szkoleniowiec Anderlechtu o postawie Łukasza Teodorczyka.

Rene Weiler, trener Anderlechtu nie oszczędził Teodorczyka w ostatnim ligowym meczu i zdjął go z boiska kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy Polak zareagował nerwowo, a to nie koniec napiętej sytuacji na linii Weiler - Teodorczyk.

Po meczu z Oostende, szkoleniowiec mistrza Belgii zarzucił reprezentantowi Polski samolubną grę. - Myślał tylko o sobie. Szybko zepsuł kilka zagrań i w efekcie nie mógł złapać odpowiedniego rytmu. Później walczył, starał się, ale nie potrafił wznieść się na poziom, który prezentował w poprzednim sezonie - przyznał Weiler cytowany przez sportsactu.be.

Belgijskie media nie mają wątpliwości, że w tygodniu reprezentanta Polski czeka rozmowa z Rene Weilerem.

Jak wygląda sezon Teodorczyka w Jupiler League? Trzy mecze - zero goli, zero asyst. A przecież sezon 2016/2017 Polak kończył z 30 golami i pięcioma asystami w 53 meczach. Został królem strzelców ligi belgijskiej, a swoją niezwykłą skutecznością zwrócił na siebie uwagę klubów z Anglii i Niemiec.