Ekstraklasa. Legia Warszawa zainteresowana obrońcą ze Słowenii

Według informacji słoweńskich mediów, Legia Warszawa jest zainteresowana Nemanją Mitroviciem. 24-latek jest obecnie piłkarzem NK Olimpija Ljubljana.

Legia Warszawa bardzo słabo rozpoczęła sezon. Piłkarze Jacka Magiery po czterech kolejkach Lotto Ekstraklasy mają na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo. Mistrzowie Polski odpadli w dodatku z kwalifikacji Ligi Mistrzów, gdzie okazali się gorsi od kazachskiego zespołu FK Astana. To sprawia, że szefowie stołecznej drużyny wciąż szukają wzmocnień.

Jak informują słoweńskie media, kandydatem na nowego obrońcę Legii jest Nemanja Mitrović. Obrońca niegdyś uważany za wielki talent miałby być poważnym konkurentem do gry dla Macieja Dąbrowskiego i Jakuba Czerwińskiego, a także stanowiłby ewentualne zabezpieczenie w przypadku odejścia Michała Pazdana.

Rosły defensor, który występował w przeszłości w młodzieżowych zespołach Interu, Sassuolo, czy Bologny jest wyceniany na milion euro, według słoweńskich dziennikarzy Legia zamierza złożyć ofertę wynoszącą 250 tysięcy euro mniej. Na razie rozbieżności pomiędzy klubami są dosyć spore. Słoweńcy liczą bowiem na to, że zarobią na piłkarzu 2 miliony euro.

Więcej o: