Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Transfery. Bułgarzy chcą Jacka Góralskiego. Negocjacje trwają

Jacek Góralski wkrótce może opuścić Jagiellonię Białystok. Jego zakupem zainteresowani są szefowie bułgarskiego klubu Łudogorec Razgrad. Negocjacje już trwają - podaje "Przegląd Sportowy".

Wiele wskazuje na to, że coraz bardziej możliwe jest odejście Jacka Góralskiego z Jagiellonii Białystok. Do pozyskania reprezentanta Polski bardzo zdeterminowani są szefowie Łudogorca Razgrad, którzy przystąpili już do negocjacji z wicemistrzami Polski. 

- Wszystko zależy teraz od strony bułgarskiej. Przedstawiliśmy swoje warunki i czekamy na ich odpowiedź - powiedziała na łamach "Przeglądu Sportowego" wiceprezes Jagiellonii Białystok Agnieszka Syczewska.

Według informacji PS odbyły się już dwie tury negocjacji, a przedstawiciele bułgarskiego klubu byli już nawet w Białymstoku. Do porozumienia wciąż jednak daleko, ponieważ Jagiellonia za swojego pomocnika chce ponad dwa miliony euro, Łudogorec oferuje aż milion mniej.

- Oni znają nasze oczekiwania. Sprawa jest w ich rękach - dodaje Agnieszka Syczewska. 

W ostatnich dniach w angielskich mediach pojawiły się również pogłoski o rzekomym zainteresowaniu Fedorem Cernychem ze strony Middlesbrough. Litwin miałby kosztować aż milion euro i być może to właśnie od jego sprzedaży uzależnione jest powodzenie negocjacji transferowych w przypadku Góralskiego i ewentualne zejście z ceny.

Na razie brak jednak konkretów ze strony angielskiej drużyny. - Middlesbrough, ani żaden inny klub nie złożył nam propozycji za Feodra - zakończyła wiceprezes Jagiellonii.

Więcej o: