Astana już ujawniła skład na mecz z Legią Warszawa

Stanimir Stoiłow, trener FK Astana ujawnił skład na środowy mecz z Legią Warszawa w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Początek meczu o godz. 16. Relacja w Sport.pl - To jest Twój LIVE

- Musimy wznieść się ponad poziom naszej ligi. Jeśli zagramy tak, jak pokazywaliśmy się w Europie, mamy równe szanse - przyznał na przedmeczowej konferencji Stanimir Stoiłow cytowany przez portal Legia.com.

Trener FK Astana pokazał, że przed meczem z mistrzem Polski czuje się bardzo pewnie. Zdradził nawet, którzy zawodnicy znajdą się w wyjściowym składzie jego zespołu na pierwszy mecz z Legią Warszawa.

- Mogę wymienić skład. Zagrają: Szytow, Łogwinienko, Ancić, Szomko, Majewskij, Kleinheisler, Mużykow, Twumasi, Despotović. Nie powiem póki co, kto stanie w bramce - zaznaczył 50-letni szkoleniowiec, który na konferencji wypowiadał się o Legii z dużym szacunkiem.

-  Nie ma znaczenia, że Legia nie wygrała dwóch ostatnich meczów ligowych. Oni mają doświadczenie w Europie. Grają kombinacyjnie, konsekwentnie, są zdyscyplinowani. W polskiej lidze jest dużo dynamiki, siły i szybkości. U nas czegoś takiego nie ma - zaznaczył.

Jacek Magiera tradycyjnie, składu na środkowe spotkanie nie zdradził.

- Zawsze na mecze w europejskich pucharach zabieramy większą liczbę piłkarzy. Astana leży bardzo daleko od Warszawy i w przypadku jakiejś kontuzji na treningu mielibyśmy problem, aby ściągnąć tutaj dodatkowego zawodnika. Są gracze, którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać w tym sezonie. Są do dyspozycji. A to, czy zagrają, zależy od przebiegu meczu i tego, jaką taktykę wybierzemy - powiedział Magiera cytowany przez oficjalną stronę Legii Warszawa.

Więcej o: