Barcelona negocjuje transfer Philippe Coutinho z Liverpoolu

Przedstawiciele Barcelony polecieli do Londynu negocjować transfer Philippe Coutinho - poinformował kataloński dziennik "Sport". Wszystko przez obietnicę, którą władze katalońskiego klubu złożyły Neymarowi. Brazylijczyk zgodził się zostać w Hiszpanii pod warunkiem, że Barcelona sprowadzi do zespołu kilku jego rodaków

Transfer Philippe Coutinho do Barcelony byłby jednym z największych zaskoczeń letniego okna transferowego. Jeszcze kilka dni temu Liverpool zapewniał, że nie sprzeda swojej gwiazdy, ale we wtorek dziennikarze "Sportu" poinformowali, że negocjacje pomiędzy Barceloną i Liverpoolem trwają.

Kluczowe rozmowy w sprawie transferu 25-letniego Brazylijczyka odbędą się w Anglii, gdzie już teraz poleciało kilku przedstawicieli "Dumy Katalonii". Łatwego zadanie nie mają. Liverpool oczekuje za swoją gwiazdę ponad 100 milionów euro, ale jak informują hiszpańscy dziennikarze, Barcelona jest przyparta do muru.

Wszystko przez obietnicę, którą władze katalońskiego klubu złożyły Neymarowi. Brazylijczyk zgodzi się zostać w Hiszpanii pod warunkiem, że Barcelona sprowadzi do zespołu kilku jego rodaków. Neymar z Coutinho przyjaźnią się od dziecka.

Philippe Coutinho ma za sobą świetny sezon w barwach Liverpoolu. W 36 meczach strzelił 14 goli i miał dziewięć asyst. Jego kontrakt z "The Reds" wygasa w czerwcu 2022 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.