Marcin Krzywicki niespodziewanie kończy karierę!

Król piłkarskiego Twittera niespodziewanie kończy karierę. Marcin Krzywicki ogłosił na swoim Facebooku, że jego przygoda z futbolem dobiegła końca

Wiadomość ta mogła zaskoczyć fanów polskiej piłki. 31-letni napastnik postanowił zawiesić buty na kołku po tym, jak dobiegła końca jego przygoda z Widzewem Łódź. Piłkarz miał kilka propozycji z zagranicznych lig, ale jak sam stwierdził, nie wie czy odnalazłby się np. w Iranie. Zawodnik woli skupić się na własnym biznesie. 

W ostatnim czasie Krzywicki występował w barwach Widzewa Łódź, do którego trafił z GKS Bełchatów. Dla łódzkiego zespołu rozegrał  8 meczów i strzelił jedną bramkę. Później przytrafiła mu się jednak kontuzja zerwania więzadła krzyżowego. Piłkarz szybko doszedł do siebie, ale stracił uznanie w oczach trenera i rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. - Fizycznie i piłkarsko spokojnie mogę ''czarować'' w I lidze. Poza tym mam dość użerania się z Cecherzami czy innymi Konwińskimi… - skomentował w swoim stylu na Facebooku.

Marcin Krzywicki znany jest ze swojego poczucia humoru i ciętego języka, którym często zaskakuje swoich fanów zarówno na Facebooku, jak i na Twitterze. Stąd wzięło się określenie ,,Król piłkarskiego Twittera''. 31-latek jest także w trakcie pisania swojej książki.

W 2008 roku Krzywicki został nawet powołany przez Leo Beenhakkera do reprezentacji Polski, ale z udziału w zgrupowaniu kadry wykluczyła go kontuzja pachwiny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.