Kamil Grosicki trafi do Evertonu?

Kamil Grosicki może przebierać w ofertach. Skrzydłowy reprezentacji Polski odrzucił propozycję przejścia do niemieckiej Bundesligi, bo bardzo chciałby zostać na poziomie Premier League. Wszystko wskazuje na to, że transferem Polaka zainteresowany jest Everton.

Pomocnik Hull City to łakomy kąsek na rynku transferowym. Brytyjski Mirror donosi, że fanem Kamila Grosickiego jest Ronald Koeman, który byłby skłonny wydać około 10 milionów euro za 29-letniego pomocnika Tygrysów. 

Kilka dni temu polski piłkarz odrzucił bardzo dobrą ofertę przejścia do niemieckiego Freiburga, bo chciałby dalej grać na poziomie Premier League. Brytyjskie media donoszą, że przedstawiciele Grosickiego już wkrótce powinni rozpocząć rozmowy z The Toffes. 

Transferem Grosickiego są zainteresowane także takie kluby, jak: Newcastle, Watford i Crystal Palace, ale Everton ma zdecydowanie największe możliwości finansowe i daje najlepsze perspektywy dla 29-letniego pomocnika, choć trzeba przyznać, że wywalczenie miejsca w podstawowym składzie Evertonu byłoby nie lada sztuką.

Więcej o: