Piłkarz Chelsea znokautowany! Pedro ze wstrząśnieniem mózgu

Sobotni mecz Chelsea z Arsenalem skończył się bardzo źle dla skrzydłowego londyńskiego klubu. Hiszpan Pedro został znokautowany przez bramkarza Arsenalu i trafił do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu. Piłkarza czeka przynajmniej dwa tygodnie przerwy.

Do feralnego zdarzania doszło w 25. minucie towarzyskiego meczu Chelsea z Arsenalem (3:0). Pedro został wówczas znokautowany przez Davida Ospinę z Arsenalu. Z jego ucha i nosa pociekła krew, a chwile później na boisku pojawił się zmiennik. Piłkarzem natychmiastowo zajęły się służby medyczne, ale potrzebna była  wizyta w szpitalu.

Tak stwierdzono, że piłkarz doznał wstrząśnienia mózgu. Nie wiadomo czy Hiszpan poleci z Chelsea na zgrupowanie w Azjii. Trener londyńskiego klubu zauważył, że  jeśli będzie w stanie trenować, to znajdzie się w kadrze. Lekarze zapowiadają jednak, że Pedro będzie musiał pauzować przez około 10-14 dni.

Chelsea wygrała z Arsenalem 3:0. Dwie bramki zdobył Michy Batshuayi, a jedno trafienie dołożył Willian.