Thomas Mueller odjedzie z Bayernu Monachium? Kierunek Premier League

Kluby z Premier League walczą o Thomasa Muellera. Transfer Jamesa Rodrigueza sprawił, że reprezentant Niemiec może nie mieć miejsca w podstawowym składzie Bayernu Monachium, a chęć regularnej gry może zmusić go do zmiany ligi - informuje dziennik "Bild".

Pięć bramek w sezonie 2016/2017 to najgorszy wynik Thomasa Muellera od 2009 roku. Gwiazda Bayernu Monachium zawiodła i nowy sezon może rozpocząć na ławce rezerwowych.

Tym bardziej, że w letnim oknie transferowym mistrz Niemiec sprowadził do drużyny Jamesa Rodrigueza. - Mueller musi zagrać lepszy sezon. Oczekujemy więcej goli - przyznał Karl-Heinz Rummenigge.

Słowa prezesa monachijskiego klubu sugerują, że reprezentant Niemiec zostanie w Bundeslidze, ale dziennik "Bild" dotarł do zaskakujących informacji. Wynika z nich, że Mueller może odejść z klubu, w których się wychował i trafić do Premier League.

Angielskie kluby kuszą go imponującymi zarobkami, a na ten moment najbardziej prawdopodobny wydaje się transfer do Liverpoolu. Reprezentantem Niemiec interesuje się również Chelsea i Arsenal.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.