Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krystian Bielik żongluje piłką do ping-ponga! [WIDEO]

Zawodnik Arsenalu U-23 nie może się jeszcze pochwalić osiągnięciami w seniorskim futbolu, ale popisał się za to efektownie żonglując piłeczką do ping-ponga.

W latach 90. światowym rekordzistą w żonglowaniu różnego rodzaju piłkami był Janusz Chomontek. Pobijał rekordy Guinnessa, a międzynarodową sławę zdobył we Włoszech, kiedy pobił rekord 7 tys. odbić piłki należący do Diego Armando Maradony, podbijając piłkę 35 tys. razy! Piłeczkę ping-pongową odbił aż 12 tysięcy razy!

Wygląda na to, że pojawił się nowy talent w tej dziedzinie. Krystian Bielik popisał się swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami:

A także z nieco innej perspektywy:

Zawodnik Arsenalu U-23 wciąż nie zadebiutował w seniorskiej drużynie w meczu ligowym. Do tej pory w dorosłej drużynie Kanonierów uzbierał zaledwie 33 minuty, kiedy wystąpił w EFL Cup.

19-letni Bielik nie grał także podczas czerwcowego Euro U-21. Było o nim głośno głównie z powodu wypowiedzi obnażających warsztat trenerski Marcina Dorna.

Przyszłość byłego legionisty stoi pod znakiem zapytania, ale prawdopodobnie zostanie na kolejny rok w Londynie. Ostatnio zebrał nawet pochwały za towarzyski mecz z Western Sydney Wanderers.

Kosecki: Po powrocie z imprezy sprawdzałem, czy znowu w internecie nie ma jakieś afery