Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krychowiak nie poleci z PSG na zgrupowanie do USA

Grzegorz Krychowiak nie znajdzie się w samolocie, który zabierze drużynę Paris Saint-Germain na obóz przygotowawczy do Stanów Zjednoczonych - poinformowało "L'Equipe". Może to oznaczać, że trener Unai Emery nie widzi dla Polaka miejsca w swoim zespole.

Zgrupowanie PSG rozpocznie się 15 lipca i potrwa przez jedenaście dni. Oprócz Krychowiaka do USA nie poleci także Hatem Ben Arfa. Obaj piłkarze nie znaleźli w ubiegłym sezonie uznania w oczach szkoleniowca paryżan, a podczas rundy wiosennej wielokrotnie spekulowano o ich odejściu z klubu po zakończeniu rozgrywek.

Krychowiak odchodzić z PSG nie chce. Otoczenie zawodnika sugerowało niedawno, że choć ten nie dostawał zbyt wielu szans od Unaia Emery'ego, to nie zamierza składać broni. Reprezentant Polski chce udowodnić swoją wartość i walczyć o pierwszy skład wicemistrza Francji - informował serwis footmercato.net.

Decyzja o pozostawieniu go w Paryżu, gdy zespół będzie przygotowywał się do sezonu w Stanach, świadczy jednak o tym, że Emery nie wiąże z zawodnikiem planów na przyszłość. Krychowiak w tym czasie będzie pracował indywidualnie w ośrodku treningowym Camp des Loges pod okiem trenera od przygotowania fizycznego.

W ostatnich miesiącach największe zainteresowanie reprezentantem Polski wykazywały kluby włoskiej Serie A: AS Roma, AC Milan i Inter Mediolan.

Kosecki: Zabrakło mi pół paznokcia, żeby znaleźć się w Primera Division