Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Paweł Jaroszyński przejdzie do Chievo Werona

Potwierdzają się wcześniejsze doniesienia włoskich mediów. Występujący w Cracovii Paweł Jaroszyński zostanie piłkarzem Chievo Werona. Oba kluby doszły do porozumienia w kwestii transferu młodzieżowego reprezentanta Polski.

W czwartkowy wieczór Jaroszyński wyruszył do Włoch, gdzie następnego dnia przejdzie testy medyczne i jeśli te przebiegną bez żadnych komplikacji, podpisze kontrakt z Chievo - poinformował "Przegląd Sportowy". Cracovia na transferze ma zarobić 500 tysięcy euro, a jeśli piłkarz rozegra w Chievo określoną liczbę spotkań, polski klub zyska łącznie około miliona.

Jaroszyński grał w Cracovii od 2011 roku, a cztery lata temu został zawodnikiem podstawowego składu. Rozegrał 62 mecze w Ekstraklasie i strzelił jednego gola, choć sporą część minionego sezonu ominął ze względu na kontuzję.

Podczas niedawnych młodzieżowych mistrzostw Europy do lat 21, które odbyły się w Polsce, Jaroszyński zagrał we wszystkich trzech spotkaniach reprezentacji. Cały turniej skończył z dorobkiem 270 minut na boisku.

Biało-Czerwona: Kadra U21 kończy swój żywot w fatalnym stylu

Więcej o:
Komentarze (2)
Paweł Jaroszyński przejdzie do Chievo Werona
Zaloguj się
  • poziom1908

    0

    Miałem wątpliwą przyjemność oglądać wszystkie spotkania młodzieżówki na euro u21...jeśli to wszystko co ten piłkarz potrafi to Chievo może zmieniać nazwę na Drewno Verona

  • Grzegorz Lato

    0

    Jeżeli: "cztery lata temu został zawodnikiem podstawowego składu", to dlaczego "rozegrał 62 mecze w Ekstraklasie"? To nawet nie połowa wszystkich możliwych do rozegrania w tym czasie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX