Manchester Utd zaklepał kolejny transfer? Piłkarz chyba się wygadał

Kolejny piłkarz coraz bliżej Manchesteru United? Zawodnik wysłał sygnał kibicom

Od dłuższego czasu w angielskich mediach pojawiają się informacje o ewentualnym transferze Ivana Perisicia do Manchesteru United. Wpis, który zawodnik umieścił w mediach społecznościowych może oznaczać, że jego przejście do Premier League niebawem stanie się faktem.

Zawodnik Interu Mediolan ma w swoim zwyczaju zapowiadać swój transfer do nowego klubu zamieszczeniem prostej kropki na Twitterze, kolorystyką przypominającej barwy zespołu, do którego dołącza. Chorwat wywołał lawinę komentarzy ostatnim wpisem na swoim oficjalnym profilu:

Po opublikowaniu symbolicznego znaku, kibice i eksperci rozpoczęli dyskusje na temat ewentualnego transferu. Zdaniem portalu "express.co.uk" Manchester United zapłaci za zawodnika około 50 milionów euro. Według informacji brytyjskich dziennikarzy szefowie "Czerwonych Diabłów" kilka dni temu złożyli pierwszą oficjalną ofertę w wysokości 45 milionów euro, została ona jednak odrzucona. 28-latek za sezon gry w drużynie Jose Mourinho ma otrzymywać 7 milionów euro.

Dawid Kownacki w Sampdorii Genua. "Młodzi polscy piłkarze są w tej chwili łakomym kąskiem"

Więcej o: