Media: Policja interweniowała w posiadłości Lukaku

W posiadłości napastnika reprezentacji Belgii Romelu Lukaku, który niebawem ma zostać nowym zawodnikiem Manchesteru United, w zeszłą niedzielę interweniowała policja, która chciała aresztować 24-latka - podaje portal tmz.com.

Do zdarzenia doszło 2 lipca w Beverly Hills w Los Angeles, gdzie Lukaku przebywał wraz ze swoimi znajomymi dla których zorganizował imprezę. Belg zachowywał się bardzo głośno i pomimo wielokrotnych upomnień i próśb sąsiadów, nie zmieniał on swojego zachowania. 24-latek nie uspokoił się nawet po pięciu wizytach policyjnych patroli.

Podczas szóstej interwencji funkcjonariusze policji nie wytrzymali i podjęli próbę aresztowania zawodnika. Według informacji portalu "tmz.com", po rozmowach zawodnik nie został odwieziony na komisariat, ale policjanci odnotowali zdarzenie i spisali raport.

Romelu Lukaku, który przez ostatnie sezony reprezentował barwy Evertonu, niebawem zostanie nowym zawodnikiem Manchesteru United. Angielski klub ogłosił już porozumienie w sprawie transferu piłkarza

Najdroższa jedenastka piłkarzy pod względem transferów

Więcej o: