Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hajto komentuje grę Hajty [WIDEO]

Podczas grupowego meczu młodzieżowych mistrzostw Europy Polska - Szwecja komentujący to spotkanie Tomasz Hajto mocno krytykował grającego na boisku Pawła Dawidowicza. W sieci pojawił się prześmiewczy filmik z Tomaszem Hajtą w roli głównej.

Tomasz Hajto nie zostawił suchej nitki na Dawidowiczu. "Ten chłopak ma 20 lat i ja jeszcze jego formy nie widziałem" to jedna z wielu jego wypowiedzi krytykujących pomocnika reprezentacji Polski.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź "internetów". We wtorek w serwisie YouTube pojawił się filmik przedstawiający grę Tomasza Hajty na mundialu w Korei i Japonii z podłożonym komentarzem Tomasza Hajty z meczu młodzieżowych mistrzostw Europy Polska - Szwecja. Zobaczcie sami:

 

Zaczepka Bońka

We wtorek również Zbigniew Boniek utarł nosa byłemu reprezentantowi. Prezes PZPN-u pokusił się o bardzo trafną ripostę. Na Twitterze wstawił zdjęcie kartki z napisem "Pedro Pauleta" i podpisał je "O proszę, kto ma obok mnie siedzieć? Tomek Hajto go pamięta".

Boniek miał na myśli mecz Polska - Portugalia podczas mistrzostw świata w 2002 roku. Biało-czerwoni nie mieli wtedy żadnych szans ze znakomicie grającymi Portugalczykami i sromotnie przegrali 0:4. Bardzo słaby występ zaliczył Tomasz Hajto, który tamtego dnia odpowiadał za kompletnie dziurawą obronę naszej reprezentacji.

Odpowiedź Tomasza Hajty:

Euro U-21. "W meczu z Anglią walka i zaangażowanie mogą nie wystarczyć"