Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Kosmiczna oferta Manchesteru! Ronaldo i Morata do United, a de Gea do Realu?

Manchester United za wszelką cenę chce pozyskać Cristiano Ronaldo i Alvaro Moratę w letnim oknie transferowym. Szefowie angielskiego klubu przygotowali gigantyczną ofertę dla Realu Madryt.

Właściciele Manchesteru United planują złożyć najwyższą ofertę w historii transferów piłkarskich. Przedstawiciele "Czerwonych Diabłów" chcą zaproponować Realowi Madryt 183 miliony funtów, a także Davida de Geę w zamian za Cristiano Ronaldo i Alvaro Moratę.

Zdaniem angielskiego "Daily Mail" Manchester chce wykorzystać ostatnie przejścia Ronaldo, który po problemach z prawem związanych z unikaniem płacenia podatków chce opuścić Hiszpanię i wrócić do Anglii. Dodatkowo poza sprowadzeniem Portugalczyka szefowie szóstej drużyny minionego sezonu Premier League są bardzo zainteresowani pozyskaniem Alvaro Moraty, którym interesują się już od dłuższego czasu.

Według brytyjskich dziennikarzy kluczową sprawą w negocjacjach może okazać się zaproponowanie Davida de Gei jako części umowy. "Królewskim" od dłuższego czasu zależy na zakupie hiszpańskiego bramkarza, a jego usługi jako dodatek do bardzo wysokiej oferty finansowej brzmią całkiem kusząco.

Według informacji innej angielskiej gazety "Daily Mirror" w grę wchodzi również transakcja, na mocy której Manchester miałby zapłacić za Ronaldo 175 milionów funtów dodając do tego Davida de Geę, w tym wypadku częścią wymiany nie byłby już jednak Alvaro Morata.

Zobacz wideo