Wybrano najładniejszą bramkę ostatniej Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski w pierwszej dziesiątce

Internauci wybrali najładniejszą bramkę ostatniej Ligi Mistrzów. Aż 41% głosów zdobył gol Cenka Tosuna z Besiktasu Stambuł, co pozwoliło mu zwyciężyć w klasyfikacji. W pierwszej dziesiątce znalazły się też trafienia m.in. Roberta Lewandowskiego i Vadisa Odjidjy-Ofoe.

Nominowanych było jedenaście goli, które w swoim czasie uznano za bramki tygodnia. Internauci mogli głosować, która według nich jest najładniejsza, a zwycięzcą ostatecznie okazał się Cenk Tosun z Besiktasu Stambuł. Turek popisał się fantastycznym strzałem nożycami w spotkaniu grupowym przeciwko Benfice Lizbona, które zakończyło się remisem 3:3.

Drugie miejsce zajęła przewrotka Mario Mandżukicia z finału Ligi Mistrzów, a podium uzupełniło trafienie z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo w spotkaniu grupowym przeciwko Sportingowi Lizbona.

W pierwszej dziesiątce znalazły się też bramki Roberta Lewandowskiego (z rzutu wolnego w meczu przeciwko Atletico Madryt) i Vadisa Odjidjy-Ofoe (w spotkaniu przeciwko Realowi Madryt). Polak zdobył jedynie 2% głosów, co dało mu ósmą lokatę. Belg z 3% uplasował się jedną pozycję wyżej.

Wszystkie nominowane gole można zobaczyć TUTAJ

Zobacz wideo
Więcej o: