Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Amerykańska gwiazda ostro o Bońku: Może jesteś zbyt dużym tchórzem

Hope Solo zaatakowała Zbigniewa Bońka w programie telewizji Eurosport. Jednej z najpopularniejszych piłkarek na świecie nie spodobały się jego niewybredny żart.

Chodzi wpis, jaki trzy miesiące temu zamieścił na Twitterze prezes PZPN-u. - Bez przesady, ja gdy z Piechocińskim rozmawiamy o piłce to nam baba niepotrzebna - napisał do Karoliny Hytrek-Prosieckiej, dyrektor do spraw komunikacji w ekstraklasie.

- Dla odmiany w ekstraklasie jesteśmy już w XXI w. - zareagowała wtedy Hytrek-Prosiecka. Boniek tłumaczył, że to był jedynie niewybredny żart, ale w rozmowie ze Sport.pl jeszcze przed meczem reprezentacji Polski z Czarnogórą (2-1) nie chciał szerzej komentować sprawy. - Nie, proszę... Zbliża się ważny mecz, a ja rozmawiam teraz jako prezes PZPN. Natomiast na Twitterze nie jestem tylko prezesem PZPN, to również moje prywatne konto, wpis był w luźnej dyskusji. Dlatego zostawmy temat. Już dość - powiedział.

Słowa Bońka nie spodobały się Hope Sole, która w programie Erica Cantony (legenda futbolu komentuje w nim wydarzenia ze świata futbolu z przymrużeniem oka) ostro go zaatakowała.

- Kilka tygodni temu, legendarny polski piłkarz, a obecnie oficjel UEFA, Zbi... P******ę to, nie mogę nawet wymówić jego nazwiska! - powiedziała Amerykanka.

- Zbigniew Boniek powiedział: "Kiedy poruszamy temat futbolu, to dyskusja o wpływie kobiet na tę dyscyplinę jest zbędna". Cóż, Zbigniew, co powiesz na moją nogę w twoich j*****? Czy to przydatny wpływ? Może jesteś zbyt dużym tchórzem, by przyjść i powiedzieć mi to w twarz - dodała.

Zbigniew Boniek w "Wilkowicz Sam na sam": Bardziej to wyglądało jak obóz koncentracyjny, a nie mecz piłkarski. Wypchnięto nas na ten finał. Ja nie chciałem grać. I nie wziąłem grosza premii za to zwycięstwo

Więcej o:
Komentarze (135)
Amerykańska gwiazda ostro o Bońku: Może jesteś zbyt dużym tchórzem
Zaloguj się
 • oryntagon

  Oceniono 29 razy 19

  To zwykły seksizm i propagowanie przemocy.
  Jeśli kobieta insynuuje bicie mężczyzny po miejscach intymnych to jest OK?

 • yuo7leo9

  Oceniono 24 razy 16

  Po prawdzie, to riposta tej pani chyba gorsza, niż seksistowska wypowiedź Bońka. Wart pac pałaca

 • roso102

  Oceniono 23 razy 13

  Kobity są przewrażliwione i zakompleksione. Gdybym ja przejmował się podobnymi tekstami wypowiadanymi na temat mężczyzn to dawno bym osiwiał.

 • alfred_hugecock

  Oceniono 30 razy 12

  Gdyby ona była znana, to napisalibyście na głównej jej nazwisko i wszyscy wiedzieliby o kogo chodzi. A Boniek ma rację - żeńska piłka to żart. Rok temu kobieca reprezentacja Australii przegrała 0:7 z juniorami (15-latkami) męskiej drużyny Newcastle Jets.

 • koko.5

  Oceniono 11 razy 9

  Pan Boniek zachował się nieelegancko Pani Gwiazda amerykańska jak chamka.

 • sowa_46

  Oceniono 8 razy 6

  Jak to Amerykanka, 5% IQ goryla, w dodatku wulgarna, jednym słowem ćwok.

 • japka_putina

  Oceniono 16 razy 6

  Wywód tej wybitnej gwiazdy kobiecego futbolu sprowadza się do czegoś takiego - Udowodnię ci głupi fiucie, że jestem odważną, świetną piłkarką. Przyjedź tutaj, stań przede mną w rozkroku i się nie ruszaj, a jak kopnę cię w jaja.

  Niestety, udowodniła tylko, że jest głupią ciupą i chvjową piłkarką, o czym najwyraźniej świetnie wie, stąd wściekła reakcja. W dodatku wie, że w świecie rzekomej równości płci nie może spotkać ją podobnie cięta riposta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX