Tragiczna śmierć słynnego agenta. Przyjaciel Maradony popełnił samobójstwo?

Jorge Cyterszpiler spadł z siódmego piętra hotelu w Buenos Aires. Policja próbuje ustalić, jak doszło do wypadku. Argentyńskie media podają, że agent i przyjaciel Diego Maradony od niedawna walczył depresją.

Niedziela była dniem pełnym wrażeń dla Diego Maradony. Najpierw argentyński piłkarz przedstawiony został jako nowy szkoleniowiec Al Fuijarah, klubu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a potem dowiedział się o śmierci Jorge Cyterszpilera.

Agent i przyjaciel Maradony spadł z siódmego piętra hotelu w Buenos Aires. Policja próbuje ustalić, jak doszło do wypadku. Argentyńskie media nie wykluczają samobójstwa. Podają, że 58-latek od niedawna walczył z depresją.

Cyterszpiler przeżywał ostatnio trudne chwile w życiu prywatnym. Po rozstaniu z żoną korzystał z usług specjalistów. Jego terapeuta podobno przebywał nawet z nim w niedzielę w hotelu, a do wypadku miało dojść, kiedy zostawił go na chwilę samego w pokoju.

Cyterszpiler to wieloletni przyjaciel, ale także agent Maradony. Przeprowadzał jego pierwszy transfer z Argentinos Juniors do Boca Juniors. Był ostatnio także menedżerem takich piłkarzy jak Luciano Vietto z FC Sevilla i Martina Demichelisa z Malagi.

Więcej o:
Copyright © Agora SA