Wyjątkowa impreza w Warszawie. "OrtoMed Sport Cup" Klubowe Mistrzostwa rocznika 2007, 2008, 2009, 2010 odbędą się na stadionie Legii!

Już 11 czerwca na stadionie Legii Warszawa odbędzie się wyjątkowa impreza. W "OrtoMed Sport Cup" Klubowych Mistrzostwach o główną nagrodę zmierzą się piłkarze z roczników 2007, 2008, 2009 i 2010.
 

To już kolejna odsłona turnieju dla najmłodszych. W zeszłym roku "OrtoMed Sport Cup" Klubowe Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej dla drużyn z roczników 2007, 2008 odbyły się na obiektach Hotelu Sielanka w Warce.

Jaki zauważają organizatorzy w roku 2017 turniej udało się wznieść na najwyższy poziom. Dzięki pozyskaniu sponsora tytularnego - Orto Med Sport doktora Bartłomieja Kacprzaka turniej odbędzie się na płycie głównej stadionu stołecznej Legii Warszawa.

Tego obiektu nikomu nie trzeba przedstawiać. Niespełna kilka miesięcy temu na tej murawie mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów rozgrywał Real Madryt z Cristiano Ronaldo i Gareth'em Balem na czele.

W trzeciej edycji turnieju opatrzonego nazwą Orto Med Sport Cup Klubowe Mistrzostwa udział weźmie 264 drużyn podzielonych na cztery kategorie wiekowe. Niespełna 4000 młodych adeptów piłkarskiego rzemiosła rywalizować będą w czterech weekendowych eliminacjach gdzie zostaną wyłonione najlepsze drużyny, które już 11 czerwca spotkają się w Wielkim Finale.

10 marca 2017r podczas uroczystej gali losowania uporządkowano drużyny w poszczególnych grupach danego rocznika. Losowanie odbyło się również na stadionie warszawskiej Legii w Sali VIP Silver. W losowaniu wzięło udział ponad 300 osób w tym piłkarze i trenerzy z ekstraklasy oraz partnerzy biznesowi.

Podział na grupy i terminarz "OrtoMed Sport Cup" Klubowych Mistrzostw

W zeszłorocznym turnieju nie brakowało emocji:

 
Więcej o: