Piłka nożna. Kibic strzelił gola w tym samym momencie co jeden z piłkarzy, a sędzia go uznał [WIDEO]

Do niezwykłej sytuacji doszło w meczu dwóch największych honduraskich drużyn - Olimpii z Motaguą. Kibic strzelił gola w końcówce w tym samym momencie co jeden z piłkarzy, a sędzia uznał gola!

Motagua dwukrotnie obejmowała prowadzenie, a bramkę na 2-1 zdobyłą w 88. minucie. W 93. minucie Roger Rojas wyrównał na 2-2, ale w tym samym czasie w polu karnym przebywał kibic bez koszulki, który... również pokonał bramkarza.

Mimo protestów golkipera sędzia uznał bramkę, a nie powinien tego zrobić, skoro na boisku przebywały dwie piłki oraz kibic.

Ile wart jest Lewandowski? Oni zaktualizowali wartość piłkarzy w Bundeslidze. Jest najlepiej!