Nowa kolekcja od adidas Football: biało-złote korki ze Stellar Pack

Inspirowane jasną stroną księżyca buty z kolekcji Stellar Pack - oto nowa propozycja od adidas Football. Korki w biało-złotej kolorystyce dostępne są w dwóch modelach - X oraz ACE.

Kolekcja Stellar Pack to kontynuacja drogi zapoczątkowanej przez serie Mercury Pack oraz Speed of Light. Tak jak poprzednio, w skład zestawu wchodzą modele X16+ PURECHAOS oraz ACE 16+ PURECONTROL.

Przeznaczone dla zawodników kontrolujących przebieg gry, buty ACE, to pierwszy na świecie profesjonalny model bez sznurówek. Wyposażony jest w białą powłokę Primeknit wykonaną w technologii NON STOP GRIP. Pozwala ona lepiej panować nad piłką, podczas gdy złoty element PURECUT umożliwia oddawanie "czystych" strzałów. W butach tych grać będą tacy piłkarze jak Paul Pogba i Mesut Oezil.

Korki X przeznaczone są dla najszybszych zawodników. Skarpeta PURECUT SOCK SYSTEM zakrywająca sznurówki pozwala na idealne dopasowanie buta do nogi. Biała powłoka NSG ozdobiona jest motywem imitującym gwiazdy. Utrzymana w kolorze złotym podeszwa SPRINTFRAME zapewnia z kolei stabilność w trakcie zwrotów przy dużej szybkości. Buty te zobaczymy na nogach m.in. Garetha Bale'a i Luisa Suareza.

Stellar Pack zadebiutuje na stadionach świata 27 września. Do sprzedaży detalicznej kolekcja trafi 30 września.

Więcej informacji o futbolowych produktach adidas na adidas.pl/football , facebook.com/adidasfootballPL oraz na Twitterze @adidasfootball .

Zobacz wideo
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.