Juanfran: To oczywiste, do kogo powinna trafić Złota Piłka

- To oczywiste, że Złota Piłka powinna trafić do Antoine'a Griezmanne'a - stwierdził Juanfran, klubowy kolega Francuza z Atletico Madryt.

Od 2008 roku nagrodę dla najlepszego piłkarza na świecie zdobywali wyłącznie Leo Messi lub Cristiano Ronaldo. Juanfran wierzy, że tym razem wyróżniony powinien zostać najlepszy piłkarz Euro 2016 i król strzelców francuskiego turnieju.- Przygotowałem się do odpowiedzi na to pytanie [czy Messi jest najlepszy na świecie], bo wiedziałem, że ono padnie - powiedział Juanfran w rozmowie z "El Larguero". - Wcześniej żona powiedziała mi, że może nie powinienem mówić, że ktoś jest lepszy od kogoś. Ale według mnie najlepszy piłkarz gra dla nas. To oczywiste, że Złotą Piłkę powinien dostać Griezmann.

Niedawno "France Football" zakończył współpracę z FIFA i znowu będą przyznawane dwie osobne nagrody dla najlepszych piłkarzy zamiast jednej - Złotej Piłki FIFA. Francuski tygodnik będzie przyznawał Złotą Piłkę, natomiast szczegóły trofeum przyznawanego przez FIFA jeszcze nie są znane.

Cristiano Ronaldo spotyka się z byłą miss Hiszpanii [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo
Więcej o: