Skandaliczne zachowanie w這skich kiboli w Izraelu. Faszystowskie gesty

Podczas eliminacyjnego meczu do Mistrzostw 安iata w Rosji pomi璠zy Izraelem i W這chami dosz這 do skandalu na trybunach. Kilku w這skich kibic闚 wykona這 faszystowski gest pozdrowienia. Wszystko nagra jeden z izraelskich kibic闚.

Włosi zostali natychmiast zatrzymani przez służby porządkowe i wyprowadzeni ze stadionu. Faszystowskie gesty w kierunku Izraelczyków nagrał jeden z miejscowych kibic闚. Włoskie media nie informowały jednak o skandalicznym zachowaniu pseudokibiców swojej reprezentacji. We Włoszech świętowano zwycięstwo reprezentacji 3:1, a wszystkie inne sprawy związane ze spotkaniem w Hajfie zostały zepchnięte na drugi plan.

Sprawą zajęły się więc światowe media. W Izraelu zastanawiają się jak to możliwe, że kibole po wyprowadzeniu ze stadionu zostali wypuszczeni, a włoska federacja musi od początku rozpocząć poszukiwania. Tym bardziej, że po zamieszaniu jakie wywołały artykuły na temat skandalicznych gestów włoskich kibiców, tamtejsza federacja podjęła decyzję o surowym ukaraniu pseudokibiców.

Skandal na trybunach. Petardy, race na murawie. Chorwaccy kibice przesadzili [ZDJĘCIA]

Copyright © Agora SA