El. MME U21. Rashford znowu błyszczy! Hat-trick Anglika. Anglia - Norwegia 6:1

Marcus Rashford strzela hat - tricka w spotkaniu Anglia U21 - Norwegia U21. Warto podkreślić, że to jego debiut w tej kategorii wiekowej. Anglicy są tym samym blisko awansu na młodzieżowe mistrzostwa Europy, które odbędą się w przyszłym roku w Polsce.

Marcus Rashford regularnie strzela bramki w swoich debiutach. Tak stało się w jego pierwszym meczu w lidze angielskiej, Lidze Europy oraz dorosłej reprezentacji. Teraz wydatnie pomógł drużynie prowadzonej przez Garetha Southgate'a w zdobyciu kolejnych trzech punktów w grupie eliminacyjnej do młodzieżowych mistrzostw Europy, które odbędą się w przyszłym roku w Polsce.

Rashford nie dostał powołania do dorosłej kadry Anglików ze względu na małą liczbę minut na boisku w tym sezonie w koszulce Manchesteru United. Zapisał na swoim koncie dziewiętnaście minut, kiedy Wszedł na plac gry pod koniec spotkania "Czerwonych Diabłów" z Hull City (strzelił zwycięską bramkę).

Na dwie kolejki przed końcem eliminacji do mistrzostw Europy U21 Anglicy zajmują w grupie I pierwsze miejsce z dorobkiem czternastu punktów. Na drugim miejscu są Szwajcarzy, którzy zgromadzili dwa punkty mniej, ale mają rozegrany jeden dodatkowy mecz w porównaniu z Anglikami.

Więcej o: