Viper Pack - nowa kolekcja korków od adidas

Futbolowe buty X i ACE dostępne są teraz w nowym, limitowanym wydaniu. Oba modele opatrzone są wzorami imitującymi skórę węża. Kluczowe jednak są nowoczesne technologie wspomagające piłkarski talent

Na początkową fazę sezonu 2016/17 adidas przygotował przyciągającą wzrok kolekcję korków. W skład Viper Pack wchodzą modele - X16+ PURECHAOS oraz ACE 16+ PURECONTROL. Ich design z pewnością nie umknie uwadze piłkarzy oraz kibiców.

Nowoczesny wygląd butów ma inspirować młodych adeptów futbolu do dynamicznej gry na boisku. Oba modele opatrzono żywym i rzucającym się w oczy wzorem inspirowanym skórą węża.

ACE 16+ PURECONTROL Dark Space posiada cholewkę wykonaną z przylegającego do stopy materiału Primeknit. Model wyposażony jest także w technologię NON STOP GRIP zapewniającą niezrównaną powierzchnię pomagającą panować nad piłką.

Z kolei w modelu X16+ PURECHAOS Viper Pack znajdziemy innowacyjną skarpetę PURECUT SOCK SYSTEM przykrywającą sznurówki. Pozwala to na idealne dopasowanie buta do nogi piłkarza.

Więcej informacji o futbolowych produktach adidas na adidas.pl, facebook.com/adidasfootballPL oraz na Twitterze @ adidasfootball .

Grosicki jak de Gea. Transferu do Burnley nie było [MEMY]

Więcej o: