Zaskakujące wyznanie prezesa Legii. Bogusław Leśnodorski chciał zostać... jej trenerem

Bogusław Leśnodorski był kolejnym gościem, który odwiedził podcast HattrickPL. W pewnym momencie prezes Legii został zapytany o najgorszy pomysł w trakcie 3-letniej prezesury.

- Sporo takich miałem... Albo ja sam w porę się powstrzymywałem, albo ktoś mnie powstrzymał.... Kiedyś wpadłem na pomysł, żeby zostać trenerem Legii - śmiał się prezes Leśnodorski. - Zaraz po jednym z meczów byłem tak sfrustrowany... Widziałem, że coś nie gra i pomyślałem, że może lepiej by było, gdybym to ja został na chwilę trenerem. Dość szybko ochłonąłem, tym niemniej podzieliłem się tym z dwoma czy trzema kolegami. Wybili mi ten pomysł z głowy.

Fragmentu audycji, w której prezes opowiedział o swoim pomyśle, możesz posłuchać tutaj:

Całej audycji szukaj jutro na Sport.pl oraz na https://soundcloud.com/hattrickpl lub www.facebook.com/HattrickPL/

W godzinnej audycji prezes opowiadał m.in. o tym, jak w samolocie przeprowadzał transfer Tomasza Jodłowca, zdradził kulisy niedoszłego przejścia Karola Linettego z Lecha do Legii. Powiedział którzy reprezentanci Polski powinni zagrać słabo w meczu z Serbią, aby... latem Legia miała szansę ich przejąć. Zdradzimy, że pomysł na transfer pewnego reprezentanta Polski podrzucił mu jeden z użytkowników Twittera, bo prezes odpowiedział też na wiele pytań, które mu tam zadano. Przy okazji został poproszony o komentarz do szpilek wbijanych w Legię przez zeszłotygodniowego gościa audycji prezesa Lecha, Karola Klimczaka. Słuchajcie jutro!

"Kiełbasy do góry i golimy frajerów", "Kocham robić wślizgi, są lepsze od sexu", czy rozpoznasz autora cytatu? [QUIZ]

Elegancja nie tylko na boisku. Tak chłopaki Nawałki prezentują się w garniturach [ZDJĘCIA]

Więcej o: